This site uses cookies. By continuing to browse this site, you agree with the use of these.
The current mood of Finland

Liity mukaan hauskanpitoon

Tuhoa Tylsyys on mukana tekemässä Suomesta iloisempaa paikkaa.

Lue lisää
Tunnistatko julkkikset lapsuuskuvista?
26 syyskuu, 2018

Tunnistatko julkkikset lapsuuskuvista?

Kun törmäät sosiaalisessa mediassa hashtagiin #TBT, tiedätkö sen merkityksen? Aihetunniste tulee sanoista Throwback Thursday. Hashtag lisätään postaukseen, nostalgiseen, vuosien takaiseen kuvaan, kuten lapsuudesta ja nuoruudesta.

Trendi voi edelleen paksusti ja on kovin pidetty myös julkkisrintamalla - miten on, tunnistatko julkkikset helposti lapsuuskuvista?

Rihanna

 

Näytä tämä julkaisu Instagramissa.

 

Henkilön badgalriri (@badgalriri) jakama julkaisu


Heidi Klum

 

Näytä tämä julkaisu Instagramissa.

 

Henkilön Heidi Klum (@heidiklum) jakama julkaisu


Justin Bieber

 

Näytä tämä julkaisu Instagramissa.

 

Henkilön Justin Bieber (@justinbieber) jakama julkaisu


Anne Hathaway

 

Näytä tämä julkaisu Instagramissa.

 

Henkilön Anne Hathaway (@annehathaway) jakama julkaisu


Enrique Iglesias

 

Näytä tämä julkaisu Instagramissa.

 

Henkilön Enrique Iglesias (@enriqueiglesias) jakama julkaisu


Justin Timberlake

 

Näytä tämä julkaisu Instagramissa.

 

Henkilön Justin Timberlake (@justintimberlake) jakama julkaisu


Catherine Zeta-Jones

 

Näytä tämä julkaisu Instagramissa.

 

Henkilön Catherine Zeta-Jones (@catherinezetajones) jakama julkaisu


Jessica Alba

 

Näytä tämä julkaisu Instagramissa.

 

Henkilön Jessica Alba (@jessicaalba) jakama julkaisu


Adele

 

Näytä tämä julkaisu Instagramissa.

 

Henkilön Adele (@adele) jakama julkaisu


Miley Cyrus


© Instagram/East News

Kate Winslet


© KADENAPIX.COM / EastNew

Lähde:
Brightside.me

How did this make you feel?


Advertisement